Oferta zajęć stałych

PONIEDZIAŁEK:

 

- Zajęcia wokalne

  Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym w godz. 14:30 - 17:30. Instruktorem jest Tomasz Pawlak.

- Język angielski:

Prowadząca: Katarzyna Kurowska

Grupa: 5-6 lat - godz. 15:15-16:00

Grupa: 7 lat - godz. 16:00-17:00

Grupa: 11-12 - lat godz. 17:00-18:00

Grupa: I dorośli - godz. 18:00-19:00

 

- Gimanstyka

  Zajęcia odbywają się w w godz. 18.00 - 19.00. Zajęcia prowadzi Edyta Kępińska.

- Próby Młodzieżowej Orkiestry Dętej

    Zajęcia indywidualne odbywają się w godz. 19:00-21:00. Orkiestrę prowadzi kapelmistrz Rafał Stefaniak.

 

WTOREK:

 

- Zajęcia wokalne

  Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym w godz. 14:45 - 18:15. Instruktorem jest Tomasz Pawlak.

- Joga

  Zajęcia odbywają się w godz. 17.00 - 18.00.

 

ŚRODA:

 - Nauka gry na keyboardzie i pianinie

  Zajęcia odbywają się w godz. 14:00 - 17:00 (w trybie indywidualnym). Instruktorem jest Małgorzata Kajzer-Kowalczyk.

- Taniec Street Dance

   Zajęcia odbywają się w godz. 15:30 - 18:30. Instruktorem tańca jest Marek Paszkieiwcz.

Grupa: 4-6 lat - godz. 15:30-16:30

Grupa: 7-9 lat - godz. 16:30-17:30

Grupa: 10-12 lat - godz. 17:30-18:30

- Aerobik

Zajęcia odbywają się w godz. 18:30 - 19:30. Instruktorem jest Marek Paszkieiwcz.

 

CZWARTEK:

- Nauka gry na perkusji

   Zajęcia odbywają się w godz. 15:00 - 20:00 (w trybie indywidualnym). Zajęcia prowadzi Artur Obała.

 

- Język angielski:

Prowadząca: Katarzyna Kurowska

Grupa: 8-9 lat - godz. 15:30 - 16:30

Grupa: 10 lat - godz. 16:30 - 17:30

Grupa: II dorośli - godz. 17:30 - 18:30


PIĄTEK:

- Nauka gry na keyboardzie i pianinie

   Zajęcia odbywają się w godz. 13:00 - 20:00 (w trybie indywidualnym). Instruktorem jest Małgorzata Kajzer-Kowalczyk.

- Zajęcia kretywne

  Zajęcia odbywają się w godz. 15:00 - 16:30. Zajęcia prowadzi Dominika Kurowska.

- Zajęcia teatralne

  Zajęcia odbywają się w godz. 17:00 - 19:00. Zajęcia prowadzi Aneta Piaseczna.

- Próby Młodzieżowej Orkiestry Dętej

   Próby orkiestry w godz. 19:00-21:00. Orkiestrę prowadzi kapelmistrz Rafał Stefaniak.

 

Kalendarz wydarzeń

 ◄◄  ◄  ►►  ► 
GRUDZIEń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „Przejdź do strony” pod spodem tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Przejdź do strony