GDK i GBP - Facebook GDK i GBP - YouTube

25 bohaterów z Gminy Burzenin 🦸‍♂️🦸‍♀️

Podobno w Polsce jest ponad 40 tysięcy sołtysów 🇵🇱. W każdej wsi ktoś stoi na straży codziennych spraw mieszkańców – pomaga 🤝, organizuje 📋, wysłucha 👂, czasem pogodzi sąsiadów 🤗, a czasem dopilnuje, żeby wspólna inicjatywa się udała ✅.
Ale jest na mapie Polski miejsce szczególne – Gmina Burzenin 📍.
Tutaj jest 25 sołectw i 25 bohaterów codzienności! 💪 To ludzie, którzy nie potrzebują peleryn ani supermocy. Wystarczy im dobre serce ❤️, otwartość na mieszkańców 🏡 i gotowość do działania 🚀.

Bo Sołtys to ktoś, kto często odbiera telefon późnym wieczorem 📞🌙, pomaga rozwiązać problem 🛠️, wspiera mieszkańców podczas wydarzeń 🎉, dba o rozwój swojego sołectwa 🌱 i potrafi zjednoczyć ludzi do pracy, świętowania i wzajemnej pomocy 🤝.

25 sołectw to 25 różnych historii 📖 i jedna wspólnota! 🤍

Drodzy Sołtysi i Sołtyski 👩‍🌾👨‍🌾, dziękujemy za Waszą codzienną pracę, zaangażowanie i serce wkładane w rozwój naszych miejscowości ❤️. To właśnie dzięki Wam Gmina Burzenin jest miejscem, gdzie ludzie naprawdę czują, że są u siebie 🏡.
💬 Zachęcamy mieszkańców do dołączenia do życzeń! Jeśli chcecie podziękować Sołtysom i Sołtyskom, napiszcie kilka miłych słów w komentarzu pod tym postem ✍️.
Niech to będzie mała niespodzianka 🎁 i dowód wdzięczności dla osób, które każdego dnia działają dla dobra swoich miejscowości ❤️.

👏 Dziękujemy, że jesteście! 🌟