GDK i GBP - Facebook GDK i GBP - YouTube

„Ludzie z pasją” – Olga Miśkiewicz

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu niezwykle utalentowaną mieszkankę naszej Gminy, która projektuje i tworzy biżuterię z kamieni i minerałów –  Olga Miśkiewicz.

Sztuką ręcznego robienia biżuterii Olga zajmuje się od 1,5 roku. Wcześniej bardzo interesowała się kamieniami oraz minerałami i była wierną fanką biżuterii z kamieni, którą z wielkim zachwytem, kupowała od innych twórców. Z czasem wpadła na pomysł, że fajnie by było zaprojektować i zrobić samemu. Tak zaczęła się jej przygoda z tworzeniem biżuterii. Wystarczy odrobina chęci, kreatywności, sprzętu i głowy pełnej pomysłów, by jej autorska biżuteria cieszyła oko jej samej i fanów biżuterii handmade. To co wyróżnia autorską biżuterię to jej unikatowość i fakt, że nie jest to wyrób fabryczny. Olga jest szczęśliwą mamą, która w wolnej chwili relaksuje wzrok i umysł oddając się pracy manualnej. To jej wielka pasja, która bardzo ją uspokaja i odstresowuje. Jak mówi sama rękodzielniczka – Jestem wręcz uzależniona od kupowania kolejnych kamieni. Są tak wdzięcznym „materiałem”, że każda bransoletka, czy naszyjnik z tych samych kamieni w jakiś sposób się od siebie różni, ponieważ kamienie i minerały mają to do siebie, że nie są identyczne – mówi Olga.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej placówki, by nacieszyć oko tymi cudownościami oraz do obejrzenia biżuterii na Instagramie i Facebooku, gdzie znajdziecie Państwo jej prace pod nazwą „Kamyczek na Sznureczku”.