GDK i GBP - Facebook GDK i GBP - YouTube

Dzień Kobiet z KGW

Kobiety to nie tylko serce domu ale także lokalnej społeczności. Aktywność Pań, jak również rola jaką pełnią w naszej społeczności jest bardzo ważna, zasługuje na uznanie i ma wpływ na oblicze naszej gminy. Dlatego w Gminie Burzenin tradycyjnie już po raz szósty, odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet, zorganizowana przez Gminny Dom Kultury w Burzeninie oraz Wójta Gminy Burzenin Jarosława Janiaka.

Zabawa odbyła się 2 lutego 2024 roku w sali OSP Burzenin. Ponad 100 Pań bawiło się niemalże do białego rana przy oprawie muzycznej jaką zapewnił DJ Robert, a stoły uginały się od pyszności. Nie zabrakło również pięknych życzeń i słów uznania skierowanych do Pań od Wójta Gminy Burzenin Jarosława Janiaka, jak również Radnego Powiatu Sieradzkiego Marka Płóciennika. Zgromadzeni wznieśli symboliczną lampką szampana toast, a Panowie odśpiewali chóralne „Sto lat!”. Następnie Dyrektor GDK i GBP w Burzeninie Katarzyna Kozieł zaprosiła na uroczysty obiad i rozpoczęła się fantastyczna zabawa.

Gwiazdą wieczoru był najbardziej znany sobowtór ikony polskiej piosenki Maryli Rodowicz – Druga Maryla. Podobny wygląd oraz głos spowodował, że już po paru minutach koncertu nasza widownia „kupiła” Drugą Marylę prawie jak prawdziwą. Po koncercie, który przyniósł wiele pozytywnych emocji, przyszedł czas na słodki upominek w formie tortu, który został podzielony przez Wójta i rozczęstowany wśród naszych Pań i Gości. Dalsza część wieczoru upłynęła w miłej atmosferze i w rytmie doskonałej zabawy.