GDK i GBP - Facebook GDK i GBP - YouTube

Noworoczny koncert pełen artystycznych wrażeń

Noworoczny Koncert Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych, który odbył się 19 stycznia 2024 roku w Gminnym Domu Kultury w Burzeninie to wyjątkowe wydarzenie, które jednoczy społeczność lokalną poprzez sztukę i muzykę, pozostawiając niezapomniane wrażenia.

 Wydarzenie rozpoczęło się od przywitania zaproszonych gości i artystów. Młodym artystom towarzyszyli instruktorzy gry na keyboardzie i pianinie Małgorzata Kajzer-Kowalczyk, gry na gitarze – Marcin Celej, instruktor wokalu – Blandyna Ciszewska oraz kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Burzenina Rafał Stefaniak.

Tego wieczoru na scenie pojawiła się plejada utalentowanych dzieci i młodzieży, uczestniczącej w zajęciach odbywających się w GDK w Burzeninie, które można było usłyszeć w przepięknych kolędach, pastorałkach i piosenkach świątecznych.

Wójt Gminy Burzenin Jarosława Janiak oraz Przewodnicząca Rady Gminy Burzenin Małgorzata Płóciennik  złożyli noworoczne życzenia, podziękowali i pogratulowali młodym artystom za piękną grę i śpiew, a Dyrektor GDK i GBP w Burzeninie Katarzyna Kozieł wręczyła słodki upominek.

W koncercie noworocznym udział wzięli także: Sekretarz Gminy Jerzy Białczak, radni z Gminy Burzenin, radny powiatowy Daniel Palma, Dyrektor SP w Waszkowskiem Jolanta Lechowicz oraz ksiądz proboszcz Paweł Doruch i ksiądz wikary Mateusz Paprocki.

Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia koncertu serdecznie dziękujemy i gratulujemy!