GDK i GBP - Facebook GDK i GBP - YouTube

Cóż wart byłby bez nich świat?  – Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet

Bez nich świat by nie istniał! Mowa oczywiście o kobietach, które w dniu 17 lutego 2023 roku obchodziły swoje święto. W sali „Gościniec” w Strumianach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet, zorganizowane przez Gminny Dom Kultury w Burzeninie. Życzenia okolicznościowe w imieniu mężczyzn złożył Wójt Gminy Burzenin Jarosław Janiak. Do życzeń dołączyła się Małgorzata Płóciennik – Przewodnicząca Rady Gminy Burzenin oraz Katarzyna Kozieł – Dyrektor GDK i GBP w Burzeninie.

Po krótkich przemówieniach, była lampka szampana ufundowana jak co roku przez Radnego Powiatowego Marka Płóciennika, a zgromadzeni nielicznie Panowie odśpiewali tradycyjne „Sto lat!”. Po obiedzie uroczystość uświetnił występ Zespołu „Zbóje” z Zakopanego, który w tym dniu grał po góralsku tylko dla przybyłych Pań. Kolejną słodką atrakcją był tort specjalnie dla Pań od Wójta Gminy Burzenin.

Panie tego wieczoru choć przez chwile mogły oderwać się od codziennych obowiązków oraz zmartwień i pobawić się w doborowym towarzystwie przy dźwiękach wspaniałej muzyki.