GDK i GBP - Facebook GDK i GBP - YouTube

Konkurs na najlepszy strój ekologiczny „Eco Fashion” rozstrzygnięty!

W ramach projektu pn. „Lokomotywą po wiedzę” w której udział wzięła burzenińska instytucja kultury, zorganizowany został konkurs na najlepszy strój ekologiczny „Eco Fashion”.

W konkursie udział wzięło 10 osób, spośród których wyłoniono trzy pierwsze miejsca, a pozostałe otrzymały wyróżnienia. Wśród nagrodzonych znalazły się: Dagmara Grubska, Milena Miśkiewicz i Jagoda Trocińska.

W dniu 30 listopada 2022 r. w Łodzi odbyła się gala wręczenia nagród w której uczestniczyły także nasze dziewczynki wraz z Panią Katarzyną Kozieł – Dyrektorem GDK w Burzeninie. Natomiast spotkanie podsumowujące projekt „Lokomotywą po wiedzę” odbyło się 15 grudnia 2022 r. podczas którego zostały wręczone podziękowania wszystkim uczestnikom projektu.

Wszystkim dzieciakom serdecznie gratulujemy. Każde z nich wykreowało przepiękny ekologiczny strój, który zachwycił ciekawym pomysłem. Być może zdobyta wiedza, jak i również konkurs przyczyni się do zaszczepienia w najmłodszych chęci wykonywania ubiorów z surowców odzyskanych.