GDK i GBP - Facebook GDK i GBP - YouTube

Dzień Kobiet pełen czarów, magii i niespodzianek

 Już po raz kolejny Gminny Dom Kultury w Burzeninie był organizatorem spotkania z okazji Dnia Kobiet, który odbył się 14 lutego 2020 roku. Tym razem impreza odbyła się w Strumianach w sali „Gościniec”.

Panie uroczyście powitał Wójt Gminy Burzenin Jarosław Janiak, który złożył Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, ale także życzył dużo miłości z okazji święta zakochanych. Do życzeń dołączyli również Z-ca Przewodniczącego Rady Bogdan Patela oraz Przewodnicząca Rady Gminy Burzenin Małgorzata Płóciennik. Następnie został wzniesiony toast za wszystkie Panie, a „szampańskim” sponsorem jak co roku, był radny powiatowy Marek Płóciennik.

W pierwszej części programu wystąpił Damian Spętany, popularny iluzjonista znany z telewizyjnych ekranów, półfinalista programu rozrywkowego „Mam talent”, który zabrał wszystkich zgromadzonych w świat magii. Zebrani z wielką uwagą i skupieniem obserwowali pokaz sztuczek, próbując znaleźć moment, w którym wydało by się jak to możliwe, że takie czary dzieją się naprawdę.

Wiele emocji, seksapilu i radości dostarczył występ Pań z KGW Burzenin. Kolejną z niespodzianek tegorocznego Dnia Kobiet, był podarunek muzyczny w wykonaniu zaproszonych Panów, a w dalszej części imprezy ponad 100 osób bawiło się przy dźwiękach muzyki, którą wygrywał Andrzej Maciejewski.

Nie zabrakło także smacznego tortu ufundowanego przez Pana Wójta specjalnie na tę okazję. Jak widać na zdjęciach wszyscy bawili się wybornie do późnych godzin nocnych.