GDK i GBP - Facebook GDK i GBP - YouTube

Cuda z papieru Eweliny Gasieckiej – Woźniak

Świat potrzebuje ludzi, którzy kochają to, co robią. Ludzi z głową pełną pomysłów, pozytywnych, pełnych energii, którzy rozumieją, że życie jest procesem, mającym swoje wzloty i upadki. Świat potrzebuje osób mających niezwykłe zainteresowania i pasje. Tych którzy chcieliby podzielić się z innymi częścią siebie.

Do grona osób pełnych zaangażowania i pasji zaliczyć można Ewelinę Gasiecką – Woźniak, która zechciała już po raz drugi, wziąć udział w wystawie pn. „Ludzie z pasją…” organizowaną w Gminnym Domu Kultury w Burzeninie.

Ewelina jest niezwykle pozytywną osobą, która cały czas podejmuje wyzwania i powoli, ale sukcesywnie osiąga zamierzone cele. Jej pasją są robótki z papierowej wikliny. Rękodzieło pomaga jej oderwać się od szarej rzeczywistości, zapomnieć o problemach życia codziennego, uczy pokory i ogromnej cierpliwości oraz daje ogromną satysfakcję i chęć do życia. W papierowej wiklinie ważne jest to, że każdy z nas przy odrobinie chęci, jest w stanie wyczarować coś z niczego.

Tak więc warto mieć pasje, gdyż radość z każdego wykonanego dzieła, jak również możliwość wręczenia go bliskiej osobie, daje nieocenioną satysfakcję oraz wielką radość.

Jeśli jesteś osobą, która chciałaby podarować światu cząstkę siebie, dołącz do grona „Ludzi z pasją”! Przyjdź do nas, a my zorganizujemy Ci wystawę. Może warto pochwalić się światu swoimi dziełami sztuki! Gorąco wszystkich zachęcamy!

joomplu:2666 joomplu:2669 joomplu:2667
joomplu:2668 joomplu:2670 joomplu:2671
joomplu:2672 joomplu:2673 joomplu:2674