GDK i GBP - Facebook GDK i GBP - YouTube

Spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe

5 czerwca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Burzeninie odbyło się spotkanie pt. „Jak odnaleźć źródło radości i życia oraz z wdziękiem się zestarzeć”.

Jolanta Szwalbe jest łodzianką. Mieszka w małej miejscowości Emilia k. Zgierza. Jest autorką inspirujących antologii cytatów, dobrze znaną środowisku uniwersytetów trzeciego wieku, autorką książek: „MYŚL I DZIAŁAJ DLA PRZYSZŁOŚCI – 900 inspirujących myśli o: pieniądzach, inwestowaniu, decyzjach, czasie, sukcesie, przyszłości…”, „ZŁAP NA ZAWSZE WIATR W ŻAGLE – 1000 inspirujących cytatów, które rozbudzą w tobie ducha przedsiębiorczości”, „WYRUSZ W DROGĘ – 900 inspirujących myśli Jana Pawła II o: działaniu, człowieku, życiu, starości, pracy”.

Podczas spotkania autorka opowiedziała o sobie i swojej twórczości oraz o ludziach na których się wzoruje. Zachęciła do tego, by być aktywnym fizycznie i umysłowo oraz by spełniać swoje marzenia. Tak więc nie narzekajmy, bądźmy aktywni, cieszmy się każdą chwilą! Świat jest piękny – szczęśliwi Ci co to widzą!

joomplu:780 joomplu:783 joomplu:785
joomplu:787 joomplu:782
joomplu:781 joomplu:784 joomplu:786