GDK i GBP - Facebook GDK i GBP - YouTube

Magiczny koncert filmowo-musicalowy na trawie

W niedzielny wieczór 8 maja 2022 roku na placu przy stadionie GOSiR w Strumianach odbył się niezwykły, magiczny koncert filmowo-musicalowy Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy na łonie natury”.

Niezwykle wrażliwa, romantyczna, ciekawa życia, ludzi oraz każdego doświadczenia artystycznego zduńskowolanka, przeniosła publiczność w świat nieoczywistych barw musicali i kultowych filmów. Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, dzięki swojej ambicji i determinacji stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od Nocy Do Nocy”, który zagrała ponad 200 razy na różnych scenach wielu Teatrów w Polsce. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi, m.in. Wojciechem Smarzowskim czy Markiem Koterskim. W październiku ubiegłego roku odbyła się premiera filmu „Wesele” z udziałem Joanny Aleksandrowicz. W repertuarze koncertu, znalazły się utwory z najsłynniejszych polskich filmów i musicali, takich jak m.in.: „Noce i dnie”, „Vabank”, „Hallo Szpicbródka”, „Lata 20-te, lata 30-te”, czy musicalu „Metro”. Joanna Aleksandrowicz wraz z grupą cenionych muzyków koncertem „Od nocy do nocy” podbiła serca widzów w Polsce oraz za granicą.

Muzyczne wydarzenie na które złożyły się magiczny klimat koncertu za sprawą cudownego głosu Joanny Aleksandrowicz oraz przepięknie brzmiących utworów z filmu i musicali w wykonaniu wspaniałych muzyków, na długo pozostanie w pamięci tych wszystkich osób, które tego wieczoru postawiły na obcowanie z naturą i kulturą.